فروخته

فروش - دوبلکس 102 m² در آتیکا

یونان آتیکا آتن - شرق ماراتن
200 000 €
1961 €/m²
Property 3756 photo 1
Property 3756 photo 2
Property 3756 photo 3
Property 3756 photo 4
Property 3756 photo 5
Property 3756 photo 6
Property 3756 photo 7
Property 3756 photo 8
Property 3756 photo 9
Property 3756 photo 10
Property 3756 photo 11
Property 3756 photo 12
Property 3756 photo 13
Property 3756 photo 14
Property 3756 photo 15
Property 3756 photo 16

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از فرودگاه: 71 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 102 متر مربع در آتیکا. خانه واقع در 3 طبقه. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, حمام. طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه. دوبلکس دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو سیستم گرمایشی.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

فروش
275 000 € 1510 €/m²
  • کد شی 4163
  • مربع متر 182 m²
  • Rooms 5
فروش
190 000 € 1043 €/m²
  • کد شی 4166
  • مربع متر 182 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
270 000 € 235 000 € 1382 €/m²
  • کد شی 4336
  • مربع متر 170 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
270 000 € 2076 €/m²
  • کد شی 8632
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 4
فروش
260 000 € 825 €/m²
  • کد شی 9891
  • مربع متر 315 m²
  • فاصله تا دریا 80 m
فروش
195 000 € 984 €/m²
  • کد شی 13053
  • مربع متر 198 m²
  • Rooms 5
فروش
237 000 € 1402 €/m²
  • کد شی 13323
  • مربع متر 169 m²
  • Rooms 5
فروش
290 000 € 1348 €/m²
  • کد شی 22047
  • مربع متر 215 m²
  • Rooms 5
فروش
250 000 € 1470 €/m²
  • کد شی 22228
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 6
فروش
260 000 € 1733 €/m²
  • کد شی 22937
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه