50 000 €
125 €/m²
Property 37925 photo 1
Property 37925 photo 2
Property 37925 photo 3
Property 37925 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,4
  • فاصله از دریا: 19700 m
  • فاصله از فرودگاه: 13 km

توضیحات

برای فروش زمین 400 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 160 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
65 000 € 113 €/m²
  • کد شی 43110
  • مربع متر 573 m²
  • فاصله تا دریا 12500 m
فروش
64 000 € 16 €/m²
  • کد شی 57760
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
Recommended فروش
60 000 € 200 €/m²
  • کد شی 62188
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
50 000 € 29 €/m²
  • کد شی 56864
  • مربع متر 1700 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
50 000 € 45 €/m²
  • کد شی 65413
  • مربع متر 1100 m²
  • فاصله تا دریا 21000 m
فروش
65 000 € 16 €/m²
  • کد شی 38342
  • مربع متر 4005 m²
  • فاصله تا دریا 6800 m
فروش
63 000 € 50 €/m²
  • کد شی 64281
  • مربع متر 1236 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
70 000 € 13 €/m²
  • کد شی 64068
  • مربع متر 5172 m²
  • فاصله تا دریا 22000 m
فروش
60 000 € 60 €/m²
  • کد شی 63360
  • مربع متر 993 m²
  • فاصله تا دریا 5150 m
فروش
55 000 € 229 €/m²
  • کد شی 61453
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 6700 m

اشتراک خبرنامه