65 000 €
113 €/m²
Property 43110 photo 1
Property 43110 photo 2
Property 43110 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,6
  • فاصله از دریا: 12500 m
  • فاصله از فرودگاه: 39 km

توضیحات

برای فروش زمین 573 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 343 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
86 000 € 61 €/m²
  • کد شی 26289
  • مربع متر 1400 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
58 000 € 191 €/m²
  • کد شی 52387
  • مربع متر 303 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • کد شی 42244
  • مربع متر 272 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
60 000 € 46 000 € 189 €/m²
  • کد شی 52084
  • مربع متر 243 m²
  • فاصله تا دریا 650 m
فروش
89 000 € 43 €/m²
  • کد شی 57727
  • مربع متر 2031 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
68 000 € 113 €/m²
  • کد شی 52386
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 3300 m
فروش
55 000 € 26 €/m²
  • کد شی 39139
  • مربع متر 2108 m²
  • فاصله تا دریا 29000 m
فروش
70 000 € 71 €/m²
  • کد شی 45797
  • مربع متر 982 m²
  • فاصله تا دریا 2700 m
فروش
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • کد شی 52548
  • مربع متر 2140 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
70 000 € 7 €/m²
  • کد شی 42792
  • مربع متر 9519 m²
  • فاصله تا دریا 5600 m

اشتراک خبرنامه