فروش - زمین 640 m² در لارناکا

یونان قبرس لارناکا
160 000 €
250 €/m²
Property 37938 photo 1
  • کد شی 37938
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 640 m²
  • منطقه لارناکا
  • Location لارناکا (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 3700 m
  • فاصله از فرودگاه: 7 km

توضیحات

برای فروش زمین 640 متر مربع در لارناکا. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی.

لارناکا

Location

حقایق مشابه

فروش
202 000 € 17 €/m²
  • کد شی 25735
  • مربع متر 11706 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
160 000 € 250 €/m²
  • کد شی 37938
  • مربع متر 640 m²
  • فاصله تا دریا 3700 m
فروش
180 000 € 240 €/m²
  • کد شی 37945
  • مربع متر 750 m²
  • فاصله تا دریا 3600 m
فروش
200 000 € 210 €/m²
  • کد شی 37948
  • مربع متر 950 m²
  • فاصله تا دریا 3600 m
فروش
150 000 € 286 €/m²
  • کد شی 41558
  • مربع متر 524 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
210 000 € 318 €/m²
  • کد شی 48676
  • مربع متر 660 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
200 000 € 24 €/m²
  • کد شی 52722
  • مربع متر 8302 m²
فروش
150 000 € 45 €/m²
  • کد شی 53064
  • مربع متر 3292 m²
فروش
195 000 € 2 €/m²
  • کد شی 54769
  • مربع متر 74249 m²
فروش
170 000 € 34 €/m²
  • کد شی 56494
  • مربع متر 4879 m²

اشتراک خبرنامه