320 000 €
1306 €/m²
Property 38084 photo 1
Property 38084 photo 2
Property 38084 photo 3
Property 38084 photo 4
Property 38084 photo 5
Property 38084 photo 6
Property 38084 photo 7
Property 38084 photo 8

Details

  • سال ساخت: 1920
  • سال نوسازی: 2017
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 6000 m
  • فاصله از فرودگاه: 42 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 245 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح دو نما {همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
265 000 € 6022 €/m²
  • کد شی 60151
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 2
فروش
265 000 € 7361 €/m²
  • کد شی 60154
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2
فروش
265 000 € 6022 €/m²
  • کد شی 60156
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 5294 €/m²
  • کد شی 62783
  • مربع متر 51 m²
  • فاصله تا دریا 6400 m
فروش
270 000 € 4909 €/m²
  • کد شی 62785
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 3
فروش
262 500 € 6104 €/m²
  • کد شی 62801
  • مربع متر 43 m²
  • Rooms 2
فروش
261 000 € 6365 €/m²
  • کد شی 62804
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
260 500 € 6353 €/m²
  • کد شی 63008
  • مربع متر 41 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
270 000 € 2872 €/m²
  • کد شی 63021
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه