550 000 € 530 000 €
630 €/m²
Property 38591 photo 1
Property 38591 photo 2
Property 38591 photo 3
Property 38591 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,4
  • فاصله از دریا: 4300 m
  • فاصله از فرودگاه: 12 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 840 متر مربع در تسالونیکی.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: ساختمان, لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 341 متر مربع

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
640 000 € 320 €/m²
  • کد شی 21016
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
450 000 € 76 €/m²
  • کد شی 26036
  • مربع متر 5908 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
750 000 € 288 €/m²
  • کد شی 29441
  • مربع متر 2600 m²
  • فاصله تا دریا 450 m
فروش
450 000 € 239 €/m²
  • کد شی 35051
  • مربع متر 1880 m²
  • فاصله تا دریا 4200 m
فروش
800 000 € 16326 €/m²
  • کد شی 36084
  • مربع متر 49 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
480 000 € 722 €/m²
  • کد شی 36450
  • مربع متر 664 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
550 000 € 530 000 € 630 €/m²
  • کد شی 38591
  • مربع متر 840 m²
  • فاصله تا دریا 4300 m
فروش
640 000 € 422 €/m²
  • کد شی 38793
  • مربع متر 1515 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
800 000 € 3921 €/m²
  • کد شی 42888
  • مربع متر 204 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
480 000 € 195 €/m²
  • کد شی 47339
  • مربع متر 2450 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m

اشتراک خبرنامه