فروش - زمین 1000 m² در کرت

یونان کرت استان چانیا
397 000 €
397 €/m²
Property 38909 photo 1
Property 38909 photo 2
Property 38909 photo 3
Property 38909 photo 4
  • کد شی 38909
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 1000 m²
  • منطقه کرت
  • Location استان چانیا (کرت)

Details

  • فاصله از دریا: 170 m
  • فاصله از فرودگاه: 89 km

توضیحات

برای فروش زمین 1000 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 800 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر، رو به جنگل.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
350 000 € 60 €/m²
  • کد شی 60247
  • مربع متر 5826 m²
  • فاصله تا دریا 846 m
فروش
500 000 € 33 €/m²
  • کد شی 44871
  • مربع متر 15000 m²
  • فاصله تا دریا 27000 m
فروش
374 000 € 33 €/m²
  • کد شی 50665
  • مربع متر 11228 m²
  • فاصله تا دریا 731 m
فروش
587 000 € 41 €/m²
  • کد شی 44257
  • مربع متر 14000 m²
  • فاصله تا دریا 450 m
فروش
550 000 € 407 €/m²
  • کد شی 33356
  • مربع متر 1350 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
374 000 € 93 €/m²
  • کد شی 51459
  • مربع متر 4012 m²
  • فاصله تا دریا 2700 m
فروش
350 000 € 1023 €/m²
  • کد شی 59194
  • مربع متر 342 m²
  • فاصله تا دریا 357 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 43298
  • مربع متر 2600 m²
  • فاصله تا دریا 416 m
فروش
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • کد شی 46861
  • مربع متر 28576 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m

اشتراک خبرنامه