55 000 €
26 €/m²
Property 39139 photo 1

Details

  • Floor area ratio: 0,4
  • فاصله از دریا: 29000 m
  • فاصله از فرودگاه: 34 km

توضیحات

برای فروش زمین 2108 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: ساختمان, لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 400 متر مربع

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
65 000 € 15 €/m²
  • کد شی 56832
  • مربع متر 4125 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
50 000 € 106 €/m²
  • کد شی 34571
  • مربع متر 468 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
64 000 € 145 €/m²
  • کد شی 60940
  • مربع متر 440 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
65 000 € 66 €/m²
  • کد شی 18508
  • مربع متر 980 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
50 000 € 14 €/m²
  • کد شی 50364
  • مربع متر 3500 m²
  • فاصله تا دریا 25000 m
فروش
60 000 € 68 €/m²
  • کد شی 19175
  • مربع متر 877 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
80 000 € 258 €/m²
  • کد شی 47058
  • مربع متر 309 m²
  • فاصله تا دریا 9300 m
فروش
75 000 € 250 €/m²
  • کد شی 50711
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 3300 m
Recommended فروش
60 000 € 200 €/m²
  • کد شی 62188
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
70 000 € 7 €/m²
  • کد شی 42792
  • مربع متر 9519 m²
  • فاصله تا دریا 5600 m

اشتراک خبرنامه