درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 4125 m² در کرت
یونان
کرت
استان چانیا
کرامیا
65 000 €
15 €/m²
کد شی
56832
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
4125 m²
منطقه
کرت
Location
کرت () | کرامیا (استان چانیا)
Details
فاصله از دریا:
10000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
6 km
فاصله از فرودگاه:
23 km
توضیحات
برای فروش زمین 4125 متر مربع در کرت.خارج از طرح شهر است.. امکان ساخت وجود دارد 200 متر مربع
کرت
Location
حقایق مشابه
فروش
85 000 €
70 000 €
23 €/m²
زمین 3000 m² کرت
کرت
کد شی
39870
مربع متر
3000 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
75 000 €
11 €/m²
زمین 6350 m² کرت
کرت
کد شی
34479
مربع متر
6350 m²
فاصله تا دریا
4500 m
فروش
60 000 €
75 €/m²
زمین 800 m² کرت
کرت
کد شی
48834
مربع متر
800 m²
فاصله تا دریا
10000 m
فروش
82 000 €
80 000 €
27 €/m²
زمین 2900 m² کرت
کرت
کد شی
48428
مربع متر
2900 m²
فاصله تا دریا
1200 m
فروش
55 000 €
26 €/m²
زمین 2108 m² کرت
کرت
کد شی
39139
مربع متر
2108 m²
فاصله تا دریا
29000 m
فروش
65 000 €
130 €/m²
زمین 500 m² کرت
کرت
کد شی
56375
مربع متر
500 m²
فاصله تا دریا
5800 m
فروش
68 000 €
113 €/m²
زمین 600 m² کرت
کرت
کد شی
52386
مربع متر
600 m²
فاصله تا دریا
3300 m
فروش
85 000 €
75 000 €
35 €/m²
زمین 2140 m² کرت
کرت
کد شی
52547
مربع متر
2140 m²
فاصله تا دریا
3000 m
فروش
74 800 €
63 €/m²
زمین 1170 m² کرت
کرت
کد شی
64677
مربع متر
1170 m²
فاصله تا دریا
5800 m
فروش
80 000 €
60 000 €
220 €/m²
زمین 272 m² کرت
کرت
کد شی
42244
مربع متر
272 m²
فاصله تا دریا
500 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
crete@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the