70 000 €
63 €/m²
Property 39447 photo 1
Property 39447 photo 2
Property 39447 photo 3
Property 39447 photo 4
Property 39447 photo 5
Property 39447 photo 6
Property 39447 photo 7

Details

  • Floor area ratio: 0,4
  • فاصله از دریا: 700 m
  • فاصله از فرودگاه: 13 km

توضیحات

برای فروش زمین 1100 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 400 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
96 000 € 37 €/m²
  • کد شی 52546
  • مربع متر 2562 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
80 000 € 71 €/m²
  • کد شی 43083
  • مربع متر 1116 m²
  • فاصله تا دریا 1600 m
فروش
68 000 € 113 €/m²
  • کد شی 52386
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 3300 m
فروش
75 000 € 126 €/m²
  • کد شی 42072
  • مربع متر 593 m²
  • فاصله تا دریا 1700 m
فروش
100 000 € 42 €/m²
  • کد شی 49098
  • مربع متر 2375 m²
  • فاصله تا دریا 1900 m
فروش
60 000 € 171 €/m²
  • کد شی 37922
  • مربع متر 350 m²
  • فاصله تا دریا 19200 m
فروش
85 000 € 18 €/m²
  • کد شی 45716
  • مربع متر 4600 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • کد شی 48428
  • مربع متر 2900 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
60 000 € 60 €/m²
  • کد شی 56754
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
62 000 € 103 €/m²
  • کد شی 52385
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 3300 m

اشتراک خبرنامه