60 000 €
171 €/m²
Property 37922 photo 1
Property 37922 photo 2
Property 37922 photo 3
Property 37922 photo 4
Property 37922 photo 5
Property 37922 photo 6

Details

  • Floor area ratio: 0,4
  • فاصله از دریا: 19200 m
  • فاصله از فرودگاه: 15 km

توضیحات

برای فروش زمین 350 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 140 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
75 000 € 93 €/m²
  • کد شی 59115
  • مربع متر 805 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
64 000 € 64 €/m²
  • کد شی 49815
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 3900 m
فروش
65 000 € 16 €/m²
  • کد شی 38342
  • مربع متر 4005 m²
  • فاصله تا دریا 6800 m
فروش
65 000 € 7 €/m²
  • کد شی 42794
  • مربع متر 8756 m²
  • فاصله تا دریا 5600 m
فروش
65 000 € 130 €/m²
  • کد شی 56375
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 5800 m
فروش
58 000 € 191 €/m²
  • کد شی 52387
  • مربع متر 303 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
55 000 € 75 €/m²
  • کد شی 63352
  • مربع متر 730 m²
  • فاصله تا دریا 5150 m
فروش
78 000 € 111 €/m²
  • کد شی 65163
  • مربع متر 702 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
65 000 € 15 €/m²
  • کد شی 56832
  • مربع متر 4125 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • کد شی 56829
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m

اشتراک خبرنامه