190 000 €
86 €/m²
Property 39453 photo 1
Property 39453 photo 2
Property 39453 photo 3
Property 39453 photo 4
Property 39453 photo 5
Property 39453 photo 6
Property 39453 photo 7
Property 39453 photo 8
Property 39453 photo 9
Property 39453 photo 10
Property 39453 photo 11

Details

  • Floor area ratio: 0,4
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 13 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 2200 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 400 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.

کرت

Location

حقایق مشابه

Recommended فروش
214 000 €
  • کد شی 65947
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 1180 m
فروش
215 000 € 206 €/m²
  • کد شی 57076
  • مربع متر 1040 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 43300
  • مربع متر 3484 m²
  • فاصله تا دریا 390 m
فروش
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • کد شی 45663
  • مربع متر 16000 m²
  • فاصله تا دریا 1600 m
فروش
192 000 € 24 €/m²
  • کد شی 46924
  • مربع متر 8000 m²
  • فاصله تا دریا 2900 m
فروش
192 000 € 213 €/m²
  • کد شی 39609
  • مربع متر 898 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
250 000 € 31 €/m²
  • کد شی 43610
  • مربع متر 8000 m²
  • فاصله تا دریا 2400 m
فروش
160 000 € 65 €/m²
  • کد شی 62877
  • مربع متر 2454 m²
  • فاصله تا دریا 5150 m
فروش
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • کد شی 47196
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
250 000 € 34 €/m²
  • کد شی 65534
  • مربع متر 7200 m²
  • فاصله تا دریا 2800 m

اشتراک خبرنامه