درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 3484 m² در کرت
یونان
کرت
استان Lasithi
آگیوس نیکولاوس
بنا به درخواست
کد شی
43300
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
3484 m²
منطقه
کرت
Location
(آگیوس نیکولاوس) | استان Lasithi (کرت)
Details
فاصله از دریا:
390 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
7 km
فاصله از فرودگاه:
33 km
توضیحات
برای فروش زمین 3484 متر مربع در کرت.خارج از طرح شهر است.. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی.
کرت
Location
حقایق مشابه
فروش
90 000 €
70 000 €
96 €/m²
زمین 724 m² کرت
کرت
کد شی
65785
مربع متر
724 m²
فاصله تا دریا
2800 m
فروش
180 000 €
72 €/m²
زمین 2500 m² کرت
کرت
کد شی
63958
مربع متر
2500 m²
فاصله تا دریا
20000 m
انحصاری
فروش
150 000 €
60 €/m²
زمین 2500 m² کرت
کرت
کد شی
63957
مربع متر
2500 m²
فاصله تا دریا
20000 m
فروش
69 900 €
224 €/m²
زمین 312 m² کرت
کرت
کد شی
63410
مربع متر
312 m²
فاصله تا دریا
3600 m
فروش
300 000 €
220 000 €
53 €/m²
زمین 4100 m² کرت
کرت
کد شی
64871
مربع متر
4100 m²
فاصله تا دریا
2900 m
فروش
185 000 €
165 €/m²
زمین 1121 m² کرت
کرت
کد شی
65536
مربع متر
1121 m²
فاصله تا دریا
2300 m
فروش
640 000 €
74 €/m²
زمین 8608 m² کرت
کرت
کد شی
63745
مربع متر
8608 m²
فاصله تا دریا
1150 m
فروش
78 000 €
155 €/m²
زمین 503 m² کرت
کرت
کد شی
65261
مربع متر
503 m²
فاصله تا دریا
500 m
فروش
55 000 €
75 €/m²
زمین 730 m² کرت
کرت
کد شی
63352
مربع متر
730 m²
فاصله تا دریا
5150 m
فروش
194 000 €
96 €/m²
زمین 2005 m² کرت
کرت
کد شی
65233
مربع متر
2005 m²
فاصله تا دریا
622 m
Georgios Angelidis
+30 6981706410
crete@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the