50 000 €
108 €/m²
Property 39460 photo 1
Property 39460 photo 2
Property 39460 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,4
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 14 km

توضیحات

برای فروش زمین 460 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 184 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
48 000 € 115 €/m²
  • کد شی 34136
  • مربع متر 416 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 31332
  • مربع متر 403 m²
  • فاصله تا دریا 3600 m
فروش
65 000 € 16 €/m²
  • کد شی 38342
  • مربع متر 4005 m²
  • فاصله تا دریا 6800 m
فروش
64 000 € 145 €/m²
  • کد شی 60940
  • مربع متر 440 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
48 000 € 109 €/m²
  • کد شی 34180
  • مربع متر 438 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
65 000 € 12 €/m²
  • کد شی 36882
  • مربع متر 5235 m²
  • فاصله تا دریا 2300 m
فروش
63 000 € 50 €/m²
  • کد شی 64281
  • مربع متر 1236 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
40 600 € 92 €/m²
  • کد شی 37599
  • مربع متر 440 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
60 000 € 92 €/m²
  • کد شی 37931
  • مربع متر 650 m²
  • فاصله تا دریا 20000 m
فروش
69 900 € 224 €/m²
  • کد شی 63410
  • مربع متر 312 m²
  • فاصله تا دریا 3600 m

اشتراک خبرنامه