40 600 €
92 €/m²
Property 37599 photo 1
Property 37599 photo 2
Property 37599 photo 3
Property 37599 photo 4
Property 37599 photo 5
Property 37599 photo 6

Details

  • Floor area ratio: 8
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 34 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 440 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 352 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
54 000 € 60 €/m²
  • کد شی 39458
  • مربع متر 890 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • کد شی 5771
  • مربع متر 230 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
40 000 € 80 €/m²
  • کد شی 50374
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 22000 m
فروش
50 000 € 29 €/m²
  • کد شی 56864
  • مربع متر 1700 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
40 600 € 92 €/m²
  • کد شی 37599
  • مربع متر 440 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
48 000 € 115 €/m²
  • کد شی 34136
  • مربع متر 416 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
40 000 € 177 €/m²
  • کد شی 37983
  • مربع متر 225 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
55 000 € 75 €/m²
  • کد شی 63352
  • مربع متر 730 m²
  • فاصله تا دریا 5150 m
فروش
58 000 € 191 €/m²
  • کد شی 52387
  • مربع متر 303 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • کد شی 13132
  • مربع متر 496 m²
  • فاصله تا دریا 16000 m

اشتراک خبرنامه