فروش - ساختمان 245 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال چالندری
580 000 €
2367 €/m²
Property 39603 photo 1
Property 39603 photo 2
Property 39603 photo 3

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1970
  • تعداد اتاق ها: 7
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 14000 m
  • فاصله از فرودگاه: 9 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش مساحت ساختمان 245 متر مربع در آتن. ساختمان در 2 طبقه طبقه همکف يتكون من 2 غرف نوم, غرفة الجلوس, آغرفة مطبخ واحد , حمام واحد, غرفة تخزين. طبقه 1 يتكون من 3 غرف نوم, غرفة الجلوس, آغرفة مطبخ واحد , حمام واحد, توالت. ساختمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
695 000 € 4064 €/m²
  • کد شی 33171
  • مربع متر 171 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
800 000 € 1156 €/m²
  • کد شی 33981
  • مربع متر 692 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
480 000 € 1200 €/m²
  • کد شی 34134
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
800 000 € 871 €/m²
  • کد شی 35801
  • مربع متر 918 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
850 000 € 3400 €/m²
  • کد شی 36233
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
635 000 € 1154 €/m²
  • کد شی 36277
  • مربع متر 550 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
700 000 € 1400 €/m²
  • کد شی 37149
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
650 000 € 1166 €/m²
  • کد شی 37660
  • مربع متر 557 m²
  • فاصله تا دریا 8300 m
فروش
580 000 € 2027 €/m²
  • کد شی 37778
  • مربع متر 286 m²
  • فاصله تا دریا 5200 m
فروش
750 000 € 1271 €/m²
  • کد شی 38100
  • مربع متر 590 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m

اشتراک خبرنامه