640 000 €
248 €/m²
Property 40004 photo 1
Property 40004 photo 2
Property 40004 photo 3
Property 40004 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 6
  • فاصله از دریا: 600 m
  • فاصله از فرودگاه: 8 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 2577 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 1546 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
520 000 € 19 €/m²
  • کد شی 30769
  • مربع متر 27000 m²
  • فاصله تا دریا 6200 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 39826
  • مربع متر 2920 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • کد شی 63904
  • مربع متر 24000 m²
  • فاصله تا دریا 450 m
فروش
800 000 € 533 €/m²
  • کد شی 38749
  • مربع متر 1500 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
620 000 € 36 €/m²
  • کد شی 42251
  • مربع متر 16903 m²
  • فاصله تا دریا 16000 m
فروش
800 000 € 98 €/m²
  • کد شی 12083
  • مربع متر 8100 m²
  • فاصله تا دریا 5100 m
فروش
750 000 € 375 €/m²
  • کد شی 38096
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
590 000 € 93 €/m²
  • کد شی 65038
  • مربع متر 6300 m²
  • فاصله تا دریا 1100 m
فروش
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • کد شی 63073
  • مربع متر 16658 m²
  • فاصله تا دریا 40 m
فروش
550 000 € 25 €/m²
  • کد شی 12564
  • مربع متر 22000 m²
  • فاصله تا دریا 20 m

اشتراک خبرنامه