فروش - ساختمان 300 m² در آتن

یونان آتیکا پیرئوس مرکز - بندر
360 000 €
1200 €/m²
Property 40297 photo 1
Property 40297 photo 2

Details

  • سال ساخت: 1920
  • Floor area ratio: 4
  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله از فرودگاه: 6 km

توضیحات

برای فروش مساحت ساختمان 300 متر مربع در آتن. ساختمان در 0 طبقه ساختمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
480 000 € 1200 €/m²
  • کد شی 34134
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
325 000 € 1710 €/m²
  • کد شی 34866
  • مربع متر 190 m²
  • فاصله تا دریا 8600 m
فروش
325 000 € 1805 €/m²
  • کد شی 34874
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
300 000 € 1554 €/m²
  • کد شی 35235
  • مربع متر 193 m²
  • فاصله تا دریا 9500 m
فروش
299 000 €
  • کد شی 36656
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
350 000 € 1029 €/m²
  • کد شی 36699
  • مربع متر 340 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
395 000 € 533 €/m²
  • کد شی 37481
  • مربع متر 740 m²
  • فاصله تا دریا 20000 m
فروش
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • کد شی 39077
  • مربع متر 165 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
440 000 € 330 000 € 1000 €/m²
  • کد شی 39875
  • مربع متر 330 m²
  • فاصله تا دریا 16300 m
فروش
360 000 € 1200 €/m²
  • کد شی 40297
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 800 m

اشتراک خبرنامه