فروش - ساختمان 350 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - غرب Aigaleo
360 000 €
1029 €/m²
Property 32020 photo 1
Property 32020 photo 2
Property 32020 photo 3
Property 32020 photo 4
Property 32020 photo 5
Property 32020 photo 6
  • کد شی 32020
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ساختمان
  • مربع متر 350 m²
  • مساحت زمین 254 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتیکا () | Aigaleo (آتن - غرب)

Details

  • سال ساخت: 1975
  • فاصله از دریا: 4800 m
  • فاصله از فرودگاه: 3 km

توضیحات

برای فروش مساحت ساختمان 350 متر مربع در آتن. ساختمان در 0 طبقه ساختمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, باغ.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
350 000 € 741 €/m²
  • کد شی 64659
  • مربع متر 472 m²
  • فاصله تا دریا 3100 m
فروش
360 000 € 2400 €/m²
  • کد شی 33660
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
299 000 €
  • کد شی 36656
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
350 000 € 1296 €/m²
  • کد شی 34119
  • مربع متر 270 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
350 000 € 1029 €/m²
  • کد شی 36699
  • مربع متر 340 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
400 000 € 1454 €/m²
  • کد شی 29432
  • مربع متر 275 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
420 000 € 1750 €/m²
  • کد شی 10789
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
350 000 € 1666 €/m²
  • کد شی 31119
  • مربع متر 210 m²
  • فاصله تا دریا 9600 m

اشتراک خبرنامه