فروخته

فروش - ویلا 140 m² در پافوس

یونان قبرس پافوس
655 000 €
4679 €/m²
Property 40531 photo 1
Property 40531 photo 2
Property 40531 photo 3
Property 40531 photo 4
Property 40531 photo 5
Property 40531 photo 6
Property 40531 photo 7
Property 40531 photo 8
  • کد شی 40531
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 140 m²
  • مساحت زمین 250 m²
  • منطقه پافوس
  • Location پافوس (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2020
  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 150 m
  • فاصله از فرودگاه: 40 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 140 متر مربع در پافوس. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, حمام, دوش. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو انبار.

پافوس

Location

حقایق مشابه

فروش
580 000 € 4531 €/m²
  • کد شی 27084
  • مربع متر 128 m²
  • فاصله تا دریا 2600 m
فروش
575 000 € 4492 €/m²
  • کد شی 27085
  • مربع متر 128 m²
  • فاصله تا دریا 2600 m
فروش
575 000 € 4492 €/m²
  • کد شی 27086
  • مربع متر 128 m²
  • فاصله تا دریا 2600 m
فروش
575 000 € 4492 €/m²
  • کد شی 27087
  • مربع متر 128 m²
  • فاصله تا دریا 2600 m
فروش
575 000 € 4492 €/m²
  • کد شی 27088
  • مربع متر 128 m²
  • فاصله تا دریا 2600 m
فروش
580 000 € 4531 €/m²
  • کد شی 27089
  • مربع متر 128 m²
  • فاصله تا دریا 2600 m
فروش
530 000 € 4206 €/m²
  • کد شی 27090
  • مربع متر 126 m²
  • فاصله تا دریا 2600 m
فروش
530 000 € 4206 €/m²
  • کد شی 27091
  • مربع متر 126 m²
  • فاصله تا دریا 2600 m
Recommended فروش
550 000 € 3416 €/m²
  • کد شی 30361
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 5
فروش
975 000 € 659 000 € 4018 €/m²
  • کد شی 32453
  • مربع متر 164 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه