درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - ساختمان 585 m² در آتن
یونان
آتیکا
آتن - مرکز
آتن - مرکز - مرکز
450 000 €
769 €/m²
کد شی
40587
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
ساختمان
مربع متر
585 m²
مساحت زمین
146 m²
منطقه
آتن
Location
آتیکا () | آتن - مرکز - مرکز (آتن - مرکز)
Details
سال ساخت:
2009
توضیحات
برای فروش مساحت ساختمان 585 متر مربع در آتن. ساختمان در 0 طبقه ساختمان دارای طراحی داخلی
آتن
Location
حقایق مشابه
فروش
580 000 €
2367 €/m²
ساختمان 245 m² آتن
آتن
کد شی
39603
مربع متر
245 m²
Rooms
7
فروش
650 000 €
1166 €/m²
ساختمان 557 m² آتن
آتن
کد شی
37660
مربع متر
557 m²
فاصله تا دریا
8300 m
فروش
441 000 €
1378 €/m²
ساختمان 320 m² آتن
آتن
کد شی
60879
مربع متر
320 m²
Rooms
4
فروش
395 000 €
533 €/m²
ساختمان 740 m² آتن
آتن
کد شی
37481
مربع متر
740 m²
فاصله تا دریا
20000 m
فروش
500 000 €
2272 €/m²
ساختمان 220 m² آتن
آتن
کد شی
56797
مربع متر
220 m²
Rooms
6
فروش
490 000 €
1633 €/m²
ساختمان 300 m² آتن
آتن
کد شی
44763
مربع متر
300 m²
فاصله تا دریا
4500 m
فروش
370 000 €
1075 €/m²
ساختمان 344 m² آتن
آتن
کد شی
31831
مربع متر
344 m²
فاصله تا دریا
10000 m
فروش
575 000 €
1513 €/m²
ساختمان 380 m² آتن
آتن
کد شی
55862
مربع متر
380 m²
فاصله تا دریا
130 m
فروش
570 000 €
1583 €/m²
ساختمان 360 m² آتن
آتن
کد شی
60941
مربع متر
360 m²
فاصله تا دریا
6000 m
فروش
650 000 €
1000 €/m²
ساختمان 650 m² آتن
آتن
کد شی
47810
مربع متر
650 m²
فاصله تا دریا
10000 m
Aydan Iskenderova
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the