فروش - ساختمان 245 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال چالندری
580 000 €
2367 €/m²
Property 39603 photo 1
Property 39603 photo 2
Property 39603 photo 3

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1970
  • تعداد اتاق ها: 7
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 14000 m
  • فاصله از فرودگاه: 9 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش مساحت ساختمان 245 متر مربع در آتن. ساختمان در 2 طبقه طبقه همکف يتكون من 2 غرف نوم, غرفة الجلوس, آغرفة مطبخ واحد , حمام واحد, غرفة تخزين. طبقه 1 يتكون من 3 غرف نوم, غرفة الجلوس, آغرفة مطبخ واحد , حمام واحد, توالت. ساختمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
850 000 € 1057 €/m²
  • کد شی 4943
  • مربع متر 804 m²
  • فاصله تا دریا 20000 m
فروش
680 000 € 1307 €/m²
  • کد شی 23146
  • مربع متر 520 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
575 000 € 1513 €/m²
  • کد شی 55862
  • مربع متر 380 m²
  • فاصله تا دریا 130 m
فروش
700 000 € 1400 €/m²
  • کد شی 37149
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
850 000 € 1049 €/m²
  • کد شی 44408
  • مربع متر 810 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
650 000 € 1166 €/m²
  • کد شی 37660
  • مربع متر 557 m²
  • فاصله تا دریا 8300 m
فروش
695 000 € 4064 €/m²
  • کد شی 33171
  • مربع متر 171 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
550 000 € 1603 €/m²
  • کد شی 52819
  • مربع متر 343 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
605 000 € 1188 €/m²
  • کد شی 63297
  • مربع متر 509 m²
  • Rooms 15

اشتراک خبرنامه