فروخته
بنا به درخواست
Property 41493 photo 1
Property 41493 photo 2
Property 41493 photo 3
Property 41493 photo 4
Property 41493 photo 5
Property 41493 photo 6
Property 41493 photo 7
Property 41493 photo 8
Property 41493 photo 9
Property 41493 photo 10

Details

  • سال ساخت: 1990
  • فاصله از دریا: 6500 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

توضیحات

برای فروش مساحت تجارت 685 متر مربع در آتن. تجارت در 0 طبقه تجارت دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

آتن

Location

حقایق مشابه

اجاره
از 450 € 6 €/m²
  • کد شی 44002
  • مربع متر 70 m²
  • فاصله تا دریا 2430 m
اجاره
از 1 600 € 18 €/m²
  • کد شی 44497
  • مربع متر 85 m²
  • فاصله تا دریا 8500 m
اجاره
از 500 € 4 €/m²
  • کد شی 44746
  • مربع متر 105 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
سرمایه گذاری فروش
75 000 € 1704 €/m²
  • کد شی 45756
  • مربع متر 44 m²
  • فاصله تا دریا 9500 m
فروش
285 000 € 1748 €/m²
  • کد شی 45891
  • مربع متر 163 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
1 330 000 € 2955 €/m²
  • کد شی 46935
  • مربع متر 450 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
650 000 € 1846 €/m²
  • کد شی 48583
  • مربع متر 352 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
80 000 € 1333 €/m²
  • کد شی 48586
  • مربع متر 60 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
70 000 € 1093 €/m²
  • کد شی 49317
  • مربع متر 64 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m

اشتراک خبرنامه