فروخته
310 000 €
2562 €/m²
Property 4259 photo 1
Property 4259 photo 2
Property 4259 photo 3
Property 4259 photo 4
Property 4259 photo 5
Property 4259 photo 6
Property 4259 photo 7
Property 4259 photo 8
Property 4259 photo 9
Property 4259 photo 10
Property 4259 photo 11
Property 4259 photo 12

Details

  • سال ساخت: 2009
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 2 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 121 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
260 000 € 2363 €/m²
  • کد شی 56796
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 2954 €/m²
  • کد شی 56818
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 3397 €/m²
  • کد شی 57401
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 2476 €/m²
  • کد شی 57470
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 2783 €/m²
  • کد شی 57681
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 5520 €/m²
  • کد شی 58012
  • مربع متر 48 m²
  • Rooms 2
فروش
265 000 € 3231 €/m²
  • کد شی 58121
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 3132 €/m²
  • کد شی 59177
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه