225 600 €
5937 €/m²
Property 42851 photo 1
Property 42851 photo 2
Property 42851 photo 3
Property 42851 photo 4
Property 42851 photo 5

Details

  • سال ساخت: 1980
  • سال نوسازی: 2019
  • تعداد اتاق ها: 1
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله از فرودگاه: 1 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 38 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل یک اتاق خوابه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
270 000 € 7941 €/m²
  • کد شی 65319
  • مربع متر 34 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 5400 €/m²
  • کد شی 65320
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 6750 €/m²
  • کد شی 65348
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 6923 €/m²
  • کد شی 65349
  • مربع متر 39 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 9310 €/m²
  • کد شی 65350
  • مربع متر 29 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 9642 €/m²
  • کد شی 65351
  • مربع متر 28 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 6585 €/m²
  • کد شی 65352
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 6923 €/m²
  • کد شی 65354
  • مربع متر 39 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 9310 €/m²
  • کد شی 65355
  • مربع متر 29 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 65356
  • مربع متر 27 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه