267 000 €
2427 €/m²
Property 43070 photo 1
Property 43070 photo 2
Property 43070 photo 3
Property 43070 photo 4
Property 43070 photo 5
Property 43070 photo 6
Property 43070 photo 7
Property 43070 photo 8
Property 43070 photo 9
Property 43070 photo 10
Property 43070 photo 11
Property 43070 photo 12
Property 43070 photo 13
Property 43070 photo 14

Details

  • سال ساخت: 1995
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 8 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 110 متر مربع در کرت. خانه 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
349 000 € 1179 €/m²
  • کد شی 52535
  • مربع متر 296 m²
  • فاصله تا دریا 6900 m
فروش
320 000 € 2962 €/m²
  • کد شی 56672
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 250 000 € 2525 €/m²
  • کد شی 57028
  • مربع متر 99 m²
  • Rooms 3
فروش
290 000 € 267 000 € 1405 €/m²
  • کد شی 57191
  • مربع متر 190 m²
  • Rooms 4
فروش
399 000 € 1117 €/m²
  • کد شی 61234
  • مربع متر 357 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
300 000 € 1200 €/m²
  • کد شی 61785
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 6
فروش
370 000 € 2387 €/m²
  • کد شی 61805
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 4
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 64289
  • مربع متر 59 m²
  • Rooms 3
فروش
330 000 € 5500 €/m²
  • کد شی 65129
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه