60 000 €
576 €/m²
Property 43131 photo 1
Property 43131 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 1
  • فاصله از دریا: 49 m
  • فاصله از فرودگاه: 40 km

توضیحات

برای فروش زمین 104 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. امکان ساخت وجود دارد 104 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
75 000 € 65 000 € 81 €/m²
  • کد شی 31235
  • مربع متر 800 m²
  • فاصله تا دریا 3700 m
فروش
60 000 € 136 €/m²
  • کد شی 42779
  • مربع متر 439 m²
  • فاصله تا دریا 5700 m
فروش
50 000 € 106 €/m²
  • کد شی 34571
  • مربع متر 468 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
65 000 € 12 €/m²
  • کد شی 36882
  • مربع متر 5235 m²
  • فاصله تا دریا 2300 m
فروش
70 000 € 63 €/m²
  • کد شی 39447
  • مربع متر 1100 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
80 000 € 71 €/m²
  • کد شی 43083
  • مربع متر 1116 m²
  • فاصله تا دریا 1600 m
فروش
75 000 € 17 €/m²
  • کد شی 56833
  • مربع متر 4265 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
70 000 € 13 €/m²
  • کد شی 64068
  • مربع متر 5172 m²
  • فاصله تا دریا 22000 m
فروش
60 000 € 60 €/m²
  • کد شی 63360
  • مربع متر 993 m²
  • فاصله تا دریا 5150 m
فروش
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • کد شی 32791
  • مربع متر 359 m²
  • فاصله تا دریا 520 m

اشتراک خبرنامه