265 000 €
3487 €/m²
Property 43234 photo 1
Property 43234 photo 2
Property 43234 photo 3
Property 43234 photo 4
Property 43234 photo 5
Property 43234 photo 6
Property 43234 photo 7
Property 43234 photo 8
Property 43234 photo 9

Details

  • سال ساخت: 1975
  • سال نوسازی: 2009
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 8660 m
  • فاصله از فرودگاه: 4 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 76 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
350 000 € 5833 €/m²
  • کد شی 7799
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 2
فروش
320 000 € 3200 €/m²
  • کد شی 10967
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
273 000 € 2149 €/m²
  • کد شی 12810
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 6
فروش
315 000 € 3150 €/m²
  • کد شی 15142
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
270 000 € 3375 €/m²
  • کد شی 20421
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 3888 €/m²
  • کد شی 22550
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
290 000 € 3118 €/m²
  • کد شی 35167
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 3
فروش
315 000 € 2520 €/m²
  • کد شی 36888
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
300 000 € 2912 €/m²
  • کد شی 38027
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه