فروخته

فروش - ویلا 180 m² در پافوس

یونان قبرس پافوس
400 000 €
2222 €/m²
Property 43251 photo 1
Property 43251 photo 2
Property 43251 photo 3
  • کد شی 43251
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 180 m²
  • مساحت زمین 270 m²
  • منطقه پافوس
  • Location پافوس (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2020
  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 16 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 180 متر مربع در پافوس. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, 2 حمام. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو سیستم گرمایشی.

پافوس

Location

حقایق مشابه

فروش
586 670 € 4583 €/m²
  • کد شی 9303
  • مربع متر 128 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
475 762 € 2703 €/m²
  • کد شی 9326
  • مربع متر 176 m²
  • Rooms 4
فروش
446 250 € 2373 €/m²
  • کد شی 9344
  • مربع متر 188 m²
  • Rooms 5
فروش
555 920 € 3887 €/m²
  • کد شی 9361
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 4
فروش
440 000 € 1725 €/m²
  • کد شی 16840
  • مربع متر 255 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
395 000 € 2078 €/m²
  • کد شی 48999
  • مربع متر 190 m²
  • Rooms 4
فروش
395 000 € 2025 €/m²
  • کد شی 49266
  • مربع متر 195 m²
  • Rooms 5
فروش
410 000 € 2411 €/m²
  • کد شی 49365
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 4
فروش
425 000 € 2414 €/m²
  • کد شی 49367
  • مربع متر 176 m²
  • Rooms 4
فروش
395 000 € 2135 €/m²
  • کد شی 51518
  • مربع متر 185 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه