330 000 €
2357 €/m²
Property 4333 photo 1
Property 4333 photo 2
Property 4333 photo 3
Property 4333 photo 4
Property 4333 photo 5
Property 4333 photo 6
Property 4333 photo 7
Property 4333 photo 8
Property 4333 photo 9
Property 4333 photo 10
Property 4333 photo 11
Property 4333 photo 12
Property 4333 photo 13
Property 4333 photo 14
Property 4333 photo 15
Property 4333 photo 16
Property 4333 photo 17
Property 4333 photo 18
Property 4333 photo 19
Property 4333 photo 20
Property 4333 photo 21
Property 4333 photo 22
Property 4333 photo 23
Property 4333 photo 24
Property 4333 photo 25
Property 4333 photo 26
Property 4333 photo 27
Property 4333 photo 28
Property 4333 photo 29
Property 4333 photo 30

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2016
  • ساحل: песчаный пляж
  • تعداد اتاق ها: 4: 2 спаьные комнаты, гостиная с кухней и санузел с душевой, ванная комната и хозяйская спальня
  • امکانات دیگر: мансардный этаж: хозяйская спальня
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله از فرودگاه: 31 km

خدمات

  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 140 متر مربع در تاسوس. طبقه نیمه زیر زمین شامل اتاق نشیمن, توالت. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, حمام. خانه دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, شومینه, باغ, سیستم گرمایشی, انبار.

تاسوس

Location

حقایق مشابه

فروش
400 000 € 980 €/m²
  • کد شی 3830
  • مربع متر 408 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
330 000 € 2357 €/m²
  • کد شی 4333
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
365 000 € 3318 €/m²
  • کد شی 59836
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 5
فروش
290 000 € 1450 €/m²
  • کد شی 62849
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 5
فروش
320 000 € 4266 €/m²
  • کد شی 64972
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه