425 000 € 320 000 €
1882 €/m²
Property 43847 photo 1
Property 43847 photo 2
Property 43847 photo 3
Property 43847 photo 4
Property 43847 photo 5
Property 43847 photo 6
Property 43847 photo 7
Property 43847 photo 8
Property 43847 photo 9
Property 43847 photo 10
Property 43847 photo 11
Property 43847 photo 12
Property 43847 photo 13

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2010
  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: دیگر
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 9600 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 23 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • Access

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 170 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, حمام, 2 انبار. طبقه 1 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, اتاق نشیمن, توالت. طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, دوش. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو سیستم علام خطر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
480 000 € 450 000 € 2045 €/m²
  • کد شی 29743
  • مربع متر 220 m²
  • Rooms 10
فروش
450 000 € 427 000 € 1817 €/m²
  • کد شی 31383
  • مربع متر 235 m²
  • Rooms 5
فروش
540 000 € 3354 €/m²
  • کد شی 32561
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
540 000 € 450 000 € 2812 €/m²
  • کد شی 36690
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 495 000 € 2250 €/m²
  • کد شی 39675
  • مربع متر 220 m²
  • Rooms 6
فروش
425 000 € 320 000 € 1882 €/m²
  • کد شی 43847
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 6
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 47206
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 5
فروش
530 000 € 499 000 € 2598 €/m²
  • کد شی 49987
  • مربع متر 192 m²
  • Rooms 5
فروش
349 000 € 1179 €/m²
  • کد شی 52535
  • مربع متر 296 m²
  • فاصله تا دریا 6900 m
فروش
480 000 € 3428 €/m²
  • کد شی 56516
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه