درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 1055 m² در کرت
یونان
کرت
استان هراکلیون
مالیا
192 000 €
181 €/m²
کد شی
44358
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
1055 m²
منطقه
کرت
Location
(مالیا) | استان هراکلیون (کرت)
Details
Floor area ratio:
0,6
فاصله از دریا:
800 m
فاصله از فرودگاه:
28 km
توضیحات
برای فروش زمین 1055 متر مربع در کرت. امکان ساخت وجود دارد 633 متر مربع
کرت
Location
حقایق مشابه
فروش
278 000 €
351 €/m²
زمین 790 m² کرت
کرت
کد شی
50170
مربع متر
790 m²
فاصله تا دریا
5300 m
فروش
160 000 €
213 €/m²
زمین 748 m² کرت
کرت
کد شی
62271
مربع متر
748 m²
فاصله تا دریا
300 m
فروش
192 000 €
213 €/m²
زمین 898 m² کرت
کرت
کد شی
39609
مربع متر
898 m²
فاصله تا دریا
500 m
فروش
220 000 €
37 €/m²
زمین 5844 m² کرت
کرت
کد شی
60862
مربع متر
5844 m²
فاصله تا دریا
740 m
فروش
260 000 €
42 €/m²
زمین 6078 m² کرت
کرت
کد شی
45704
مربع متر
6078 m²
فاصله تا دریا
1900 m
فروش
220 000 €
128 000 €
4 €/m²
زمین 27000 m² کرت
کرت
کد شی
46745
مربع متر
27000 m²
فاصله تا دریا
13600 m
فروش
267 000 €
49 €/m²
زمین 5423 m² کرت
کرت
کد شی
41185
مربع متر
5423 m²
فاصله تا دریا
900 m
فروش
170 000 €
25 €/m²
زمین 6669 m² کرت
کرت
کد شی
56710
مربع متر
6669 m²
فاصله تا دریا
1900 m
فروش
170 000 €
45 €/m²
زمین 3750 m² کرت
کرت
کد شی
50162
مربع متر
3750 m²
فاصله تا دریا
750 m
فروش
250 000 €
125 €/m²
زمین 2000 m² کرت
کرت
کد شی
38076
مربع متر
2000 m²
فاصله تا دریا
2000 m
Eirini Xypaki
+30 6995322064
crete@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the