درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 790 m² در کرت
یونان
کرت
استان هراکلیون
هراکلیون کرت
278 000 €
351 €/m²
کد شی
50170
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
790 m²
منطقه
کرت
Location
(هراکلیون کرت) | استان هراکلیون (کرت)
Details
Floor area ratio:
0,8
فاصله از دریا:
5300 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
1 km
فاصله از فرودگاه:
6 km
توضیحات
برای فروش زمین 790 متر مربع در کرت. این ملک دارای چشمانداز زیبا رو به کوه.
کرت
Location
حقایق مشابه
فروش
374 000 €
93 €/m²
زمین 4000 m² کرت
کرت
کد شی
51460
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
2700 m
فروش
350 000 €
221 €/m²
زمین 1580 m² کرت
کرت
کد شی
64295
مربع متر
1580 m²
فاصله تا دریا
600 m
فروش
278 000 €
351 €/m²
زمین 790 m² کرت
کرت
کد شی
50170
مربع متر
790 m²
فاصله تا دریا
5300 m
فروش
320 000 €
122 €/m²
زمین 2610 m² کرت
کرت
کد شی
63746
مربع متر
2610 m²
فاصله تا دریا
1280 m
فروش
250 000 €
214 000 €
13 €/m²
زمین 16000 m² کرت
کرت
کد شی
45663
مربع متر
16000 m²
فاصله تا دریا
1600 m
فروش
375 000 €
154 €/m²
زمین 2420 m² کرت
کرت
کد شی
39514
مربع متر
2420 m²
فاصله تا دریا
6000 m
فروش
225 000 €
56 €/m²
زمین 4000 m² کرت
کرت
کد شی
39767
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
2300 m
فروش
320 000 €
235 000 €
56 €/m²
زمین 4184 m² کرت
کرت
کد شی
63235
مربع متر
4184 m²
فاصله تا دریا
280 m
فروش
250 000 €
113 €/m²
زمین 2194 m² کرت
کرت
کد شی
38078
مربع متر
2194 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
267 000 €
49 €/m²
زمین 5423 m² کرت
کرت
کد شی
41185
مربع متر
5423 m²
فاصله تا دریا
900 m
Kostas Ioannidis
crete@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1