180 000 €
243 €/m²
Property 44617 photo 1
Property 44617 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 1,6
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 26 km

توضیحات

برای فروش زمین 740 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. امکان ساخت وجود دارد 255 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • کد شی 43591
  • مربع متر 4071 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
194 000 € 96 €/m²
  • کد شی 65233
  • مربع متر 2005 m²
  • فاصله تا دریا 622 m
فروش
160 000 € 38 €/m²
  • کد شی 57292
  • مربع متر 4110 m²
  • فاصله تا دریا 670 m
فروش
150 000 € 125 €/m²
  • کد شی 49099
  • مربع متر 1200 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • کد شی 46745
  • مربع متر 27000 m²
  • فاصله تا دریا 13600 m
فروش
160 000 € 677 €/m²
  • کد شی 56709
  • مربع متر 236 m²
  • فاصله تا دریا 338 m
Recommended فروش
235 000 € 52 €/m²
  • کد شی 65945
  • مربع متر 4460 m²
  • فاصله تا دریا 850 m
فروش
160 000 € 94 €/m²
  • کد شی 62322
  • مربع متر 1700 m²
  • فاصله تا دریا 70 m
فروش
200 000 € 22 €/m²
  • کد شی 44018
  • مربع متر 8923 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
192 000 € 181 €/m²
  • کد شی 44358
  • مربع متر 1055 m²
  • فاصله تا دریا 800 m

اشتراک خبرنامه