فروش - ویلا 250 m² در پافوس

یونان قبرس پافوس
2 650 000 €
10600 €/m²
Property 44806 photo 1
Property 44806 photo 2
Property 44806 photo 3
Property 44806 photo 4
Property 44806 photo 5
Property 44806 photo 6
Property 44806 photo 7
Property 44806 photo 8
Property 44806 photo 9
Property 44806 photo 10
Property 44806 photo 11
  • کد شی 44806
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 250 m²
  • مساحت زمین 450 m²
  • منطقه پافوس
  • Location پافوس (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 20 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 250 متر مربع در پافوس. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, حمام, 2 دوش. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

پافوس

Location

حقایق مشابه

فروش
3 450 000 € 4323 €/m²
  • کد شی 19434
  • مربع متر 798 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 990 000 € 3480 €/m²
  • کد شی 19436
  • مربع متر 859 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 450 000 € 4186 €/m²
  • کد شی 19439
  • مربع متر 824 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 900 000 € 9666 €/m²
  • کد شی 22150
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 29336
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
2 650 000 € 10600 €/m²
  • کد شی 44806
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4
فروش
2 800 000 € 9333 €/m²
  • کد شی 45713
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 700 000 € 9642 €/m²
  • کد شی 47735
  • مربع متر 280 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه