فروش - ویلا 375 m² در پافوس

یونان قبرس پافوس
1 395 000 €
3720 €/m²
Property 45719 photo 1
Property 45719 photo 2
Property 45719 photo 3
Property 45719 photo 4
Property 45719 photo 5
Property 45719 photo 6
  • کد شی 45719
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 375 m²
  • منطقه پافوس
  • Location پافوس (قبرس)

Details

  • سال ساخت: 2020
  • فاصله از دریا: 4500 m

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • آسانسور
  • کف گرم

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 375 متر مربع در پافوس. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور.

پافوس

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه