350 000 €
4375 €/m²
Property 45899 photo 1
Property 45899 photo 2
Property 45899 photo 3
Property 45899 photo 4
Property 45899 photo 5
Property 45899 photo 6
Property 45899 photo 7
Property 45899 photo 8
Property 45899 photo 9
Property 45899 photo 10
Property 45899 photo 11
Property 45899 photo 12
Property 45899 photo 13
Property 45899 photo 14
Property 45899 photo 15
Property 45899 photo 16
Property 45899 photo 17
Property 45899 photo 18

Details

  • سال ساخت: 1947
  • سال نوسازی: 2020
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 6500 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 80 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, کولر, سایبان, آسانسور, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
320 000 € 3516 €/m²
  • کد شی 61523
  • مربع متر 91 m²
  • Rooms 3
فروش
335 000 € 4036 €/m²
  • کد شی 61588
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 61719
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
370 000 € 3700 €/m²
  • کد شی 61748
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
360 000 € 2880 €/m²
  • کد شی 62111
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
285 000 € 5181 €/m²
  • کد شی 62178
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 3
فروش
310 000 € 2561 €/m²
  • کد شی 62253
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 4
فروش
410 000 € 4019 €/m²
  • کد شی 62419
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 4
فروش
285 000 € 5181 €/m²
  • کد شی 62422
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
335 000 € 3722 €/m²
  • کد شی 62481
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه