فروش - ویلا 637 m² در پافوس

یونان قبرس پافوس
2 500 000 €
3925 €/m²
Property 46022 photo 1
Property 46022 photo 2
Property 46022 photo 3
Property 46022 photo 4
Property 46022 photo 5
Property 46022 photo 6
Property 46022 photo 7
Property 46022 photo 8
Property 46022 photo 9
Property 46022 photo 10
  • کد شی 46022
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 637 m²
  • مساحت زمین 2035 m²
  • منطقه پافوس
  • Location پافوس (قبرس)

Details

  • سال ساخت: 2022
  • وضعیت: Under construction
  • فاصله از دریا: 5400 m
  • فاصله از فرودگاه: 23 km

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 637 متر مربع در پافوس. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باربیکیو آسانسور, گاراژ, انبار.

پافوس

Location

حقایق مشابه

فروش
2 990 000 € 3480 €/m²
  • کد شی 19436
  • مربع متر 859 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 450 000 € 4186 €/m²
  • کد شی 19439
  • مربع متر 824 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 900 000 € 9666 €/m²
  • کد شی 22150
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
2 300 000 € 4600 €/m²
  • کد شی 22893
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
2 100 000 € 3030 €/m²
  • کد شی 26805
  • مربع متر 693 m²
  • Rooms 8
فروش
2 500 000 € 5555 €/m²
  • کد شی 29147
  • مربع متر 450 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 29336
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
2 500 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 37614
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4
فروش
2 150 000 € 8113 €/m²
  • کد شی 38326
  • مربع متر 265 m²
  • Rooms 5
فروش
2 600 000 € 7647 €/m²
  • کد شی 39325
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه