2 500 000 €
634 €/m²
Property 46275 photo 1
Property 46275 photo 2
Property 46275 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,6
  • فاصله از دریا: 3700 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

خدمات

  • Access

توضیحات

برای فروش زمین 3940 متر مربع در تسالونیکی.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 2364 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به شهر.

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
2 500 000 €
  • کد شی 2589
  • مربع متر 0 m²
فروش
2 200 000 € 443 €/m²
  • کد شی 37918
  • مربع متر 4960 m²
  • فاصله تا دریا 4900 m
فروش
2 900 000 € 966 €/m²
  • کد شی 43803
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
2 100 000 € 6441 €/m²
  • کد شی 46084
  • مربع متر 326 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
2 500 000 € 634 €/m²
  • کد شی 46275
  • مربع متر 3940 m²
  • فاصله تا دریا 3700 m
فروش
2 700 000 € 1088 €/m²
  • کد شی 54632
  • مربع متر 2480 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 59326
  • مربع متر 4500 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m

اشتراک خبرنامه