فروخته
270 000 €
3214 €/m²
Property 46998 photo 1
Property 46998 photo 2
Property 46998 photo 3
Property 46998 photo 4
Property 46998 photo 5
Property 46998 photo 6
Property 46998 photo 7
Property 46998 photo 8
Property 46998 photo 9
Property 46998 photo 10
Property 46998 photo 11
Property 46998 photo 12
Property 46998 photo 13
Property 46998 photo 14
Property 46998 photo 15
Property 46998 photo 16
Property 46998 photo 17
Property 46998 photo 18
Property 46998 photo 19
Property 46998 photo 20
Property 46998 photo 21
Property 46998 photo 22
Property 46998 photo 23
Property 46998 photo 24
Property 46998 photo 25
Property 46998 photo 26
Property 46998 photo 27
Property 46998 photo 28
Property 46998 photo 29
Property 46998 photo 30
Property 46998 photo 31
Property 46998 photo 32
Property 46998 photo 33

Details

  • سال ساخت: 1900
  • سال نوسازی: 2000
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 450 m
  • فاصله از فرودگاه: 2 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 84 متر مربع در کورفو. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
325 000 € 2407 €/m²
  • کد شی 8151
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
360 000 € 1600 €/m²
  • کد شی 41997
  • مربع متر 225 m²
  • Rooms 6
فروش
345 000 € 5847 €/m²
  • کد شی 47444
  • مربع متر 59 m²
  • Rooms 3
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 54725
  • مربع متر 116 m²
  • Rooms 4
فروش
357 000 € 3570 €/m²
  • کد شی 59820
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 4651 €/m²
  • کد شی 60951
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 4761 €/m²
  • کد شی 61160
  • مربع متر 84 m²
  • فاصله تا دریا 20 m
فروش
260 000 € 4333 €/m²
  • کد شی 64915
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
290 000 € 2357 €/m²
  • کد شی 65189
  • مربع متر 123 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه