درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 7320 m² در حومه تسالونیکی
یونان
تسالونیکی
تسالونیکی - حومه
ترمی
400 000 €
54 €/m²
کد شی
47487
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
7320 m²
منطقه
حومه تسالونیکی
Location
(ترمی) | تسالونیکی - حومه (تسالونیکی)
Details
فاصله از دریا:
8000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
2 km
فاصله از فرودگاه:
11 km
توضیحات
برای فروش با حصار زمین 7320 متر مربع در حومه تسالونیکی.خارج از طرح شهر است..
حومه تسالونیکی
Location
حقایق مشابه
فروش
500 000 €
52 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
42501
مربع متر
9500 m²
فاصله تا دریا
10000 m
فروش
500 000 €
79 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
42549
مربع متر
6300 m²
فاصله تا دریا
6000 m
فروش
400 000 €
54 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
47487
مربع متر
7320 m²
فاصله تا دریا
8000 m
فروش
340 000 €
210 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
49633
مربع متر
1612 m²
فاصله تا دریا
12000 m
فروش
400 000 €
160 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
49960
مربع متر
2500 m²
فاصله تا دریا
10000 m
فروش
330 000 €
250 000 €
22 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
50811
مربع متر
11100 m²
فاصله تا دریا
3300 m
فروش
375 000 €
500 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
50818
مربع متر
750 m²
فاصله تا دریا
7000 m
فروش
495 000 €
374 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
56988
مربع متر
1321 m²
فاصله تا دریا
300 m
فروش
380 000 €
33 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
57026
مربع متر
11350 m²
فاصله تا دریا
7000 m
فروش
450 000 €
303 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
57091
مربع متر
1483 m²
فاصله تا دریا
1000 m
Eleni Vanidou
+30 2310 591 431
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the