فروش - زمین 288 m² در سیتونیا (خالکیدیکی)

یونان مقدونیه خالکیدیکی سیتونیا
بنا به درخواست
Property 47640 photo 1
Property 47640 photo 2
Property 47640 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,4
  • فاصله از دریا: 50 m
  • فاصله از فرودگاه: 95 km

توضیحات

برای فروش زمین 288 متر مربع در سیتونیا (خالکیدیکی).بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 115 متر مربع

سیتونیا/خالکیدیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
1 100 000 € 91 €/m²
  • کد شی 35041
  • مربع متر 12000 m²
  • فاصله تا دریا 3200 m
فروش
40 000 € 8 €/m²
  • کد شی 35100
  • مربع متر 4500 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
950 000 € 71 €/m²
  • کد شی 35370
  • مربع متر 13244 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
35 000 € 3 €/m²
  • کد شی 35429
  • مربع متر 10000 m²
  • فاصله تا دریا 7600 m
فروش
2 000 000 € 86 €/m²
  • کد شی 35565
  • مربع متر 23000 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
58 000 € 5 €/m²
  • کد شی 35610
  • مربع متر 10000 m²
  • فاصله تا دریا 35000 m
فروش
430 000 € 34 €/m²
  • کد شی 35743
  • مربع متر 12500 m²
  • فاصله تا دریا 14000 m
فروش
130 000 € 100 €/m²
  • کد شی 35776
  • مربع متر 1300 m²
  • فاصله تا دریا 650 m
فروش
1 280 000 € 34 €/m²
  • کد شی 35825
  • مربع متر 37500 m²
  • فاصله تا دریا 1 m
فروش
58 000 € 53 €/m²
  • کد شی 36483
  • مربع متر 1086 m²
  • فاصله تا دریا 700 m

اشتراک خبرنامه