فروش - ویلا 637 m² در پافوس

یونان قبرس پافوس تالا
2 400 000 €
3768 €/m²
Property 48815 photo 1
Property 48815 photo 2
Property 48815 photo 3
Property 48815 photo 4
  • کد شی 48815
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 637 m²
  • مساحت زمین 2100 m²
  • منطقه پافوس
  • Location قبرس () | تالا (پافوس)
  • تعداد اتاق ها 5

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 5
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 14 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 637 متر مربع در پافوس. طبقه نیمه زیر زمین شامل دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, دوش, توالت. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

پافوس

Location

حقایق مشابه

فروش
2 929 780 € 4717 €/m²
  • کد شی 34221
  • مربع متر 621 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
2 500 000 € 3924 €/m²
  • کد شی 46022
  • مربع متر 637 m²
  • فاصله تا دریا 5400 m
فروش
3 500 000 € 4660 €/m²
  • کد شی 29070
  • مربع متر 751 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
2 800 000 € 4545 €/m²
  • کد شی 19012
  • مربع متر 616 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
3 100 000 € 4696 €/m²
  • کد شی 41275
  • مربع متر 660 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه