فروخته

فروش - اپارتمان 51 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Palaio Faliro
84 000 €
1647 €/m²
Property 48879 photo 1
Property 48879 photo 2
Property 48879 photo 3
Property 48879 photo 4
Property 48879 photo 5
Property 48879 photo 6
Property 48879 photo 7
Property 48879 photo 8

Details

  • سال ساخت: 1970
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 51 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, چمن, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
76 000 € 1288 €/m²
  • کد شی 62549
  • مربع متر 59 m²
  • Rooms 2
فروش
123 000 € 1863 €/m²
  • کد شی 63320
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 2
فروش
110 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 63856
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 3
فروش
105 000 € 6562 €/m²
  • کد شی 64130
  • مربع متر 16 m²
  • Rooms 1
فروش
97 000 € 3233 €/m²
  • کد شی 65016
  • مربع متر 30 m²
  • Rooms 2
فروش
110 000 € 3928 €/m²
  • کد شی 65251
  • مربع متر 28 m²
  • Rooms 2
فروش
125 000 € 1562 €/m²
  • کد شی 65788
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه