فروخته

اجاره - ویلا 200 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز
بنا به درخواست
Property 489 photo 1
Property 489 photo 2
Property 489 photo 3
Property 489 photo 4
Property 489 photo 5
Property 489 photo 6
Property 489 photo 7
Property 489 photo 8
Property 489 photo 9
Property 489 photo 10
Property 489 photo 11
Property 489 photo 12
Property 489 photo 13
Property 489 photo 14
  • کد شی 489
  • برای فروش، اجاره اجاره
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 200 m²
  • مساحت زمین 650 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتن - مرکز (آتیکا)

Details

  • سال ساخت: 1985
  • ساحل: песчаный
  • امکانات دیگر:
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 15 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه

توضیحات

برای اجاره ویلا 0 طبقه با متراژ 200 متر مربع در آتن. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, پارکینگ اختصاصی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 350 000 € 2934 €/m²
  • کد شی 14427
  • مربع متر 460 m²
  • Rooms 4
فروش
3 200 000 € 2285 €/m²
  • کد شی 14568
  • مربع متر 1400 m²
  • Rooms 14
فروش
7 000 000 € 3684 €/m²
  • کد شی 18396
  • مربع متر 1900 m²
  • Rooms 10
فروش
1 250 000 € 2551 €/m²
  • کد شی 21724
  • مربع متر 490 m²
  • Rooms 7
فروش
3 500 000 € 7000 €/m²
  • کد شی 34015
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 6
فروش
3 675 000 € 3675 €/m²
  • کد شی 34772
  • مربع متر 1000 m²
  • Rooms 12
فروش
1 420 000 € 3107 €/m²
  • کد شی 37080
  • مربع متر 457 m²
  • Rooms 6
فروش
1 630 000 € 2515 €/m²
  • کد شی 37081
  • مربع متر 648 m²
  • Rooms 7
فروش
2 800 000 € 5600 €/m²
  • کد شی 39689
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 7
فروش
760 000 € 2111 €/m²
  • کد شی 39846
  • مربع متر 360 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه