800 000 €
2787 €/m²
Property 49006 photo 1
Property 49006 photo 2
Property 49006 photo 3
Property 49006 photo 4
Property 49006 photo 5
Property 49006 photo 6
Property 49006 photo 7
Property 49006 photo 8
Property 49006 photo 9
Property 49006 photo 10
Property 49006 photo 11
Property 49006 photo 12
Property 49006 photo 13
Property 49006 photo 14
Property 49006 photo 15
Property 49006 photo 16
Property 49006 photo 17
Property 49006 photo 18
Property 49006 photo 19
Property 49006 photo 20
Property 49006 photo 21
Property 49006 photo 22
Property 49006 photo 23
Property 49006 photo 24
Property 49006 photo 25
Property 49006 photo 26
Property 49006 photo 27
Property 49006 photo 28
Property 49006 photo 29
Property 49006 photo 30

Details

  • سال ساخت: 2007
  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 3400 m
  • فاصله از فرودگاه: 17 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 287 متر مربع در کرت. زیر زمین شامل یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 2 دوش. طبقه 1 شامل 4 اتاق خواب, حمام. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 050 000 € 6953 €/m²
  • کد شی 61625
  • مربع متر 151 m²
  • Rooms 4
Recommended فروش
960 000 € 6400 €/m²
  • کد شی 61626
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
انحصاری فروش
910 000 € 6691 €/m²
  • کد شی 62079
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 4
فروش
1 067 000 € 6276 €/m²
  • کد شی 62193
  • مربع متر 170 m²
  • فاصله تا دریا 850 m
فروش
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • کد شی 62608
  • مربع متر 357 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
انحصاری فروش
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • کد شی 62907
  • مربع متر 270 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
Recommended فروش
920 000 € 8070 €/m²
  • کد شی 64076
  • مربع متر 114 m²
  • Rooms 4
Recommended فروش
949 000 € 2497 €/m²
  • کد شی 65546
  • مربع متر 380 m²
  • Rooms 8
فروش
850 000 € 2361 €/m²
  • کد شی 65564
  • مربع متر 360 m²
  • Rooms 7
فروش
800 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 65748
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه