فروش - ویلا 826 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول مونیاتیس
6 300 000 €
7627 €/m²
Property 49056 photo 1
Property 49056 photo 2
Property 49056 photo 3
Property 49056 photo 4
Property 49056 photo 5
Property 49056 photo 6
Property 49056 photo 7
Property 49056 photo 8
Property 49056 photo 9
Property 49056 photo 10
Property 49056 photo 11
Property 49056 photo 12
Property 49056 photo 13
Property 49056 photo 14
Property 49056 photo 15
Property 49056 photo 16
Property 49056 photo 17
Property 49056 photo 18
Property 49056 photo 19
Property 49056 photo 20
  • کد شی 49056
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 826 m²
  • مساحت زمین 2499 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location قبرس () | مونیاتیس (لیماسول)
  • تعداد اتاق ها 6

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2022
  • تعداد اتاق ها: 6
  • Energy Class: الف
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 8
  • فاصله از دریا: 35000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 30 km
  • فاصله از فرودگاه: 40 km

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 826 متر مربع در لیماسول. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 3 دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 4 اتاق خواب, حمام, 3 دوش. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
5 600 000 € 9333 €/m²
  • کد شی 45707
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
7 500 000 € 14423 €/m²
  • کد شی 25078
  • مربع متر 520 m²
  • فاصله تا دریا 30 m
فروش
6 245 000 € 13877 €/m²
  • کد شی 46120
  • مربع متر 450 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
5 200 000 € 52000 €/m²
  • کد شی 33190
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • کد شی 25784
  • مربع متر 550 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m

اشتراک خبرنامه