فروش - ویلا 435 m² در پافوس

یونان قبرس پافوس آرگاکا
3 500 000 € 3 000 000 €
6897 €/m²
Property 49145 photo 1
Property 49145 photo 2
Property 49145 photo 3
Property 49145 photo 4
Property 49145 photo 5
Property 49145 photo 6
Property 49145 photo 7
Property 49145 photo 8
Property 49145 photo 9
Property 49145 photo 10
Property 49145 photo 11
Property 49145 photo 12
Property 49145 photo 13
Property 49145 photo 14
Property 49145 photo 15
Property 49145 photo 16
Property 49145 photo 17
  • کد شی 49145
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 435 m²
  • مساحت زمین 2500 m²
  • منطقه پافوس
  • Location قبرس () | آرگاکا (پافوس)
  • تعداد اتاق ها 6

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • فاصله از دریا: 290 m
  • فاصله از فرودگاه: 58 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 435 متر مربع در پافوس. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, آشپزخانه , دوش. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, حمام, 2 دوش. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو سیستم علام خطر, انبار.

پافوس

Location

حقایق مشابه

فروش
2 950 000 € 7040 €/m²
  • کد شی 9625
  • مربع متر 419 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
3 450 000 € 4323 €/m²
  • کد شی 19434
  • مربع متر 798 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 990 000 € 3480 €/m²
  • کد شی 19436
  • مربع متر 859 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 450 000 € 4186 €/m²
  • کد شی 19439
  • مربع متر 824 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 900 000 € 9666 €/m²
  • کد شی 22150
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
Recommended فروش
3 999 000 € 2 850 000 € 9500 €/m²
  • کد شی 26924
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 5 m
فروش
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 29336
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
3 295 000 € 8833 €/m²
  • کد شی 49254
  • مربع متر 373 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه