فروخته

اجاره - اپارتمان 102 m² در آتیکا

یونان آتیکا بقیه آتیکا
بنا به درخواست
Property 499 photo 1
Property 499 photo 2
Property 499 photo 3
Property 499 photo 4
Property 499 photo 5
Property 499 photo 6
Property 499 photo 7
Property 499 photo 8
Property 499 photo 9
Property 499 photo 10
Property 499 photo 11
Property 499 photo 12
Property 499 photo 13
Property 499 photo 14
Property 499 photo 15
  • کد شی 499
  • برای فروش، اجاره اجاره
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 102 m²
  • منطقه آتیکا
  • Location بقیه آتیکا (آتیکا)

Details

  • سال ساخت: 2011
  • ساحل: песчаный
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 40 km

خدمات

  • پارکینگ
  • رو به دریا
  • شومینه

توضیحات

برای اجاره آپارتمان با متراژ 102 متر مربع در آتیکا. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, پارکینگ اختصاصی.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

اجاره
بنا به درخواست
  • کد شی 19911
  • مربع متر 33 m²
  • Rooms 1
اجاره
بنا به درخواست
  • کد شی 19912
  • مربع متر 33 m²
  • Rooms 1
اجاره
بنا به درخواست
  • کد شی 19913
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 4
فروش
270 000 € 4736 €/m²
  • کد شی 22986
  • مربع متر 57 m²
  • Rooms 2
فروش
160 000 € 1066 €/m²
  • کد شی 23272
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 4210 €/m²
  • کد شی 23915
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
180 000 € 2368 €/m²
  • کد شی 31449
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
295 000 € 4214 €/m²
  • کد شی 36572
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
170 000 € 2615 €/m²
  • کد شی 39132
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه