107 000 €
681 €/m²
Property 50089 photo 1
Property 50089 photo 2
Property 50089 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 2300 m
  • فاصله از فرودگاه: 8,6 km

توضیحات

برای فروش زمین 157 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 120 متر مربع

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
145 000 € 103 €/m²
  • کد شی 56611
  • مربع متر 1400 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
100 000 € 67 €/m²
  • کد شی 57162
  • مربع متر 1471 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
140 000 € 112 €/m²
  • کد شی 42785
  • مربع متر 1247 m²
  • فاصله تا دریا 5700 m
فروش
86 000 € 47 €/m²
  • کد شی 46057
  • مربع متر 1800 m²
  • فاصله تا دریا 2300 m
فروش
150 000 € 180 €/m²
  • کد شی 65310
  • مربع متر 830 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 43300
  • مربع متر 3484 m²
  • فاصله تا دریا 390 m
فروش
140 000 € 248 €/m²
  • کد شی 65313
  • مربع متر 564 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
160 000 € 65 €/m²
  • کد شی 62877
  • مربع متر 2454 m²
  • فاصله تا دریا 5150 m
فروش
120 000 € 11 €/m²
  • کد شی 47077
  • مربع متر 10200 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
110 000 € 85 €/m²
  • کد شی 47187
  • مربع متر 1285 m²
  • فاصله تا دریا 1114 m

اشتراک خبرنامه